Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Кампанія адвокасі: план дій

Кампанія адвокасі: план дій 29.09.2011

28-29 вересня 2011 року у м. Тернополі проводився тренінг „Кампанія адвокасі: план дій” у рамках проекту Інституту розвитку глобального суспільства “Впроваджуємо зміни громадою”.
У тренінгу взяли участь представники регіональних закладів культури, активісти громад та громадських організацій, ініціативних груп, керівники та депутати місцевих рад з Волинської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.
Тренінг спрямований на підвищення компетенції і покращення знань у сфері представлення інтересів та захисту прав населення (адвокасі), та пошук нових, інноваційних форм співпраці будинків культури з громадою та вирішення її актуальних проблем .
Директор краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів – Тетяна Сенів також була учасником тренінгу, де мала змогу набути знання і розвинути навички щодо ефективних практик та підходів до розробки та впровадження кампаній адвокасі задля підвищення спроможності організацій громадянського суспільства у сфері трансформування закладів культури в місцеві осередки громадської активності на користь громади.