Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Майстер-клас з свічникарства та декупажу «Великодня свічка»

Майстер-клас з свічникарства та декупажу «Великодня свічка» 12.04.2016

Свічка супроводжувала людину упродовж усього її життя, і хоча прості люди не могли собі дозволити освітлювати помешкання свічками через велику вартість воску, та , все ж,  без свічки не обходилось жодного свята, обряду, важливих і складних моментів у житті кожної людини. Важливе місце відводилося цим виробам у весільному обряді, і на Святвечір, і на Великдень.

Образ свічки у давнину символізував сонячне світло і поживу Бога, котрі приносять життєдайну силу Землі й людині.

Свічникарству в давнину відводилось у повсякденному житті людей вельми важливе місце. Вважалося, що виготовляти  свічки можуть лише найстатечніші люди. Урочистість, з якою бралися до роботи, відповідно передавалась й іншим членам родини: в оселі панувала гамірність, припинялися будь-які господарські справи, і всі – жінки та діти – приходили на поміч.

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» пропонує і Вам долучитись до давніх традицій і спробувати зробити власну свічечку та начвитися її декорувати під час майстер-класу, який відбудеться 26 квітня о 14:00 год. у конференц-залі музею.

Майстер-клас проведе науковий співробітник музею – Мар’яна Кальмук-Дудар.

Виготовлена власноруч і творчо прикрашена свічка буде гарним сувеніром або оригінальним подарунком чи атрибутом Великоднього кошика, поєднавши у собі чари українських традицій, тепло Ваших долонь і незабутній запах меду, Ваша свічечка завжди зігріватиме Вас та Ваших близьких всесвітнім теплом, даруватиме спокій і затишок Вашому дому і невичерпну творчу енергію!

Відвідування майстер-класу можливе тільки за попереднім записом!

Кількість учасників обмежена!

Вартість квитка на майстер-клас – 10 грн.

Квитки можна придбати в касі музею.

Довідки за телефоном 2-79-00

Адміністрація музею «Бойківщина»