Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Майстер-клас зі створення Бойківської писанки

Майстер-клас зі створення Бойківської писанки 07.03.2017

Писанка – неповторний витвір народного мистецтва, символ Всесвіту. Виготовлення писанок пов`язується з дохристиянським народним звичаєм зустрічати весну, з пробудженням землі, початком сільськогосподарських робіт, а пізніше – з святкуванням Великодня.

Писанкарство присутнє у багатьох слов`янських народів, проте великого поширення воно набуло лише в Україні, перетворившись на яскраве самобутнє явище.

Писанка вважається символом життя, сонця, безсмертя, любові і краси, весняного відродження, добра, щастя і містить глибокий зміст. Її дарують на знак перемир`я, побажання здоров`я, краси і сили, застосовують, як оберіг від лиха та стихій, для лікування різних недуг, від переляку і наговорів.

Традиційно, напередодні Великодніх свят, музей «Бойківщина» організовує і проводить для долинян та гостей міста майстер-класи по писанкарству, які дають можливість отримати вміння виготовляти писанки за давніми українськими традиціями з регіональним колоритом та своєрідністю.

Тому, щиро запрошуємо усіх, хто бажає навчитися власноруч створювати Бойківську писанку на майстер-класи з писанкарства, які відбудуться 4 та 5 квітня о 15:00 у приміщенні конференц-зали музею «Бойківщина».

Відвідування майстер-класів можливе тільки за попереднім записом!

Кількість учасників обмежена!

Вартість квитка на майстер-класи – 20 грн.

Квитки можна придбати в касі музею.

Довідки за телефоном 2-79-00 та 0951191481

Адміністрація музею «Бойківщина»