Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » «Нескорений Майдан»

«Нескорений Майдан» 02.02.2016

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах, розкиданих по рідній і чужій землі…Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас, життя-присвячується…

18 лютого о 15 год. в приміщенні Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» відбудеться захід «Нескорений Майдан» з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, які загинули під час масових розстрілів активістів Євромайдану 18-20 лютого.

Усі бажаючі матимуть змогу поспілкуватися з безпосередніми учасниками Революції Гідності та очевидцями тих подій, переглянути відео-ролики та фільм «Перша смерть» з циклу «Зима, що нас змінила».

Для  нас є святим обов’язок гідно вшанувати Героїв, які ціною власного життя простелили для нас з вами дорогу в краще майбутнє!

Щиро запрошуємо істориків, краєзнавців, вчителів, воїнів та ветеранів, патріотичну молодь, долинян, гостей міста, всіх кому небайдужа доля нашої країни!

Адміністрація музею «Бойківщина»