Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Світ Великодніх традицій Бойківщини

Світ Великодніх традицій Бойківщини 09.05.2017

З року в рік, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів напередодні світлого Воскресіння Христового організовує цікаві та пізнавальні заходи, конкурси та майстер-класи за допомогою яких кожен відвідувач музею має можливість поринути у світ Великодніх традицій Бойківщини.

13 квітня у приміщенні конференц-зали музею «Бойківщина» відбулося читання лекції «Бойківський Великдень: історія свята та традиції».

Учасниками заходу стали ПЛАСТ НСОУ міста Долина з керівником – Світланою Іванівною Бугрій.

Переглянувши тематичний фільм, поласувавши гостинцями діти розгадували кросворди, грали ігри, малювали крейдами писанки на музейній площі, за що отримали подарунки від музею.

Створили передсвятковий настрій долинянам також і учні Долинської художньої школи з директором – Олегом Івановичем Лаврівим. Саме вони розписали великі стилізовані Бойківські Писанки, котрі прикрашали місто під час Великодніх святкувань.

Сподіваємося, що усі відвідувачі музею, що взяли участь у Передвеликодніх заходах, дізналися багато нового, цікавого та корисного, а також розписали багато писанок до великоднього кошика.

Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро, додасть наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України!

Мар’яна Хабер-Дудар

Науковий співробітник музею «Бойківщина»