Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Вперше в історії краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів!!!

Вперше в історії краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів!!! 17.10.2011


Такої події в історії музею ще не було: молодята в день свого весілля виявили бажання і знайшли час відвідати Долинський музей «Бойківщина».
15 жовтня 2011 року, зареєструвавши одруження в м. Долина, мешканка с. Оболоня (пригороду нашого міста) – наречена Наталія з нареченим В’ячеславом з м. Миколаєва Львівської області завітали до скарбниці історії міста – музею «Бойківщина». Молодята разом з дружками та дружбами – своїми охоронцями – оглянули виставкові зали музею, зробили пам’ятні світлини в Бойківській хатині, в залі природи ( Карпати в мініатюрі), залишили приємні спогади про своє враження від відвідування музею у Книзі Відгуків.

Працівники музею були приємно здивовані, коли наречена Наталія з гордістю розповіла про те, що її дідо п. Василь Покришка із с. Слободи-Болехівської передав до музею речі, якими в давнину користувалась його родина. Це, як виявилось – ходаки чоловічі гумові (1950 рр.) та бердо – деталь ткацького верстата (для виготовлення полотна), за що музей висловлює йому щиру подяку. Подружжя Конул перші кроки свого спільного життя почало з відвідин музею, з бажанням поринути у сиву давнину бойківського краю, згадати почесних бойків краю, познайомитися з історією міста. Це є взірцем для кожного з нас. Адже знаючи своє минуле, можна вибудувати щасливе майбутнє.
Щиро сподіваємось, що В’ячеслав і Наталя започаткували гарну традицію – відвідування музею «Бойківщина» в день свого весілля.
Колектив музею «Бойківщина» щиро вітає Наталю і В’ячеслава із знаменною подією в їхньому житті. Кохання, злагоди, великих досягнень та опіки Божої на їх спільній стежині!!!

Тетяна Гнатковська,

науковий співробітник музею “Бойківщина”