Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Виставки » Запрошуємо відвідати виставку «Дитинства світ»

Запрошуємо відвідати виставку «Дитинства світ» 24.12.2010

«Фотографія – це чудове і цікаве захоплення, що дозволяє виразити себе. Закоханий погляд, лагідна усмішка, руки матері, срібло води, що ж може  точніше передати все це і багато іншого, що є нам дороге і близьке, краще, ніж фотографія, яка може перетворити мить  у вічність».

Можливість плюс мистецтво та велике бажання майстра побачити усе це у своєму об’єктиві, затамувавши подих, а відтак – поділитись цими відчуттями із навколишнім світом. Усе це і є фотографія. Сумна і цікава, хвилююча, смішна, страшна, рівно як і саме життя – складне і неповторне.

Жити, щоб творити – заради мистецтва, краси й добра. Завдання? Ні, щире бажання долинських митців, членів Долинського міського фотоклубу «Промінь», що діє при Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.

Історія клубу розпочалася у 70-ті  ХІХ ст. і розповідає про те, що уже тоді у нашому місті успішно розвивалась фотосправа – діяли гуртки, фотосалони, активно працював фотоклуб «Промінь», об’єднавши довкола себе любителів та справжніх майстрів мистецтва фотографії.

Не тільки відновити, але й наповнити роботу фотоклубу «Промінь» новим змістом, новими підходами та цікавими ідеями долинянам вдалося тільки у листопаді 2009 року.

Минув тільки рік, а клубівцям є про що розповідати – вони плідно попрацювали, не залишаючись байдужими до подій, що відбувалися у місті: кілька виставок у музеї, презентація наших майстрів у місті-побратимі Прерія Віллидж (США) в 2010 р., співпраця з іншими клубами, а також робота над створенням презентабельного фотоальбому про наше місто, що стане хорошим дарунком мешканцям і гостям Долини та багато інших амбітних планів, котрим я як представник влади завжди буду сприяти.

Успіх діяльності клубу можна виміряти зацікавленими поглядами, щирими посмішками та захопленими відгуками долинян та гостей нашого міста.

Як директор музею, щиро тішуся тим, що вдалося відновити справді важливі сторінки нашого минулого. Вірю,  що Долина завжди буде в «променях», члени клубу відкриватимуть для себе світ світла і тіні, пізнаватимуть унікальні можливості фотографії і продовжуватимуть писати нові і нові сторінки розвитку фотографічного мистецтва та й міста загалом.

Тож від щирого серця, з нагоди першої річниці діяльності фотоклубу «Промінь»,  вітаю та хочу побажати голові та членам клубу цікавих сюжетів, захоплених глядачів, професійного зросту, творчого натхнення та Божого благословення!

А долинян та гостей нашого міста щиро запрошуємо відвідати чергову виставку Долинського МФК «Промінь» – «Дитинства світ».

Ця виставка розповідає про дітей нашого міста. Важко залишитись байдужими оглядаючи ці фотографії, адже на кожній з них щирі погляди наших дітей, радість, захоплення, сподівання та велике бажання жити щасливо і безтурботно.

Щоб відвідати цю виставку, немає потреби заходити в якесь спеціальне приміщення, а достатньо тільки вийти зі своєї домівки на двір і, мандруючи засніженими вулицями Долини, заглянути у вікна центральної аптеки (вул. Незалежності, 8А) і там на вас чекатиме сюрприз – ваші діти чи діти ваших знайомих, сусідів, родичів, вашої школи чи садочка, ті, котрих ви, можливо, десь уже зустрічали чи  впізнаватимете  після огляду експозиції.

Додам, що відкриття виставки відбулося 16 грудня 2010 року і сподіваємось вона стала добрим та приємним дарунком клубівців усім дітям нашого міста до Дня св.. Миколая,а також Новорічних та Різдвяних свят.

Вітаємо з Різдвом, з Новим Роком вітаєм!

Бажаєм Вам щастя, здоров’я бажаєм!

Хай серце радіє, душа хай співає,

А настрій святковий весь рік не зникає !

Із найщирішими побажаннями

Тетяна Сенів

Директор музею «Бойківщина»